Volkswagen звільнить до 4 тис. співробітників


Volkswagen звільнить до 4 тис. співробітників

Німецький автовиробник Volkswagen AG (VW) має намір до 2023 року інвестувати до 4 млрд євро в цифровізацію бізнесу, але також може скоротити близько 4 тис. співробітників невиробничої сфери.

Інвестиції будуть головним чином зосереджені в адміністративній сфері, але також торкнуться виробництва. Компанія планує створити щонайменше 2 тис. робочих місць, пов’язаних з випуском цифрових продуктів.

Читайте також: Volkswagen відкриє новий завод зі збирання своїх моделей

Удосконалення IT-систем дозволить спростити завдання, які раніше виконувалися вручну. Внаслідок цього до 4 тис. співробітників невиробничих відділів Volkswagen AG Passenger Cars, Volkswagen Group Components і Volkswagen Sachsen GmbH не планується заміщати в найближчі чотири роки. Необхідною умовою є те, що їх функції будуть скасовані в результаті цифровізації, оптимізації процесів і впорядкування організаційної структури.

“Якщо нам доведеться скорочувати робочі місця в результаті цифровізації, ми це зробимо найбільш відповідальним з соціальної точки зору чином”, – запевнив голова відділу поточних операцій підрозділу з виробництва автомобілів марки VW Ральф Брандштеттер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua