Літня акція від TaxFree4U для клієнтів Індустріалбанку


Ми дуже любимо наших клієнтів, тож раді повідомити, що для держателів платіжних карток Індустріалбанку, які багато подорожують та розраховується платіжними картками за покупки, наш партнер TaxFree4U дарує запаморочливі подарунки!

З 15 травня 2019 року по 15 липня 2019 року клієнти Індустріалбанку та сервісу TaxFree4U можуть виграти 500 EURO для проведення шопінгу в Італії, Франції, Іспанії та Німеччині. З усіх учасників, які виконають умови Акції, буде обрано переможця за допомогою сервісу випадкових чисел random.org!

Хто може брати участь в акції? – Клієнти Індустріалбанку та сервісу TaxFree4U, які скористалися мобільним додатком вищезгаданого сервісу. Додаток доступний на Android та iOSплатформах.

Як брати участь в акції?

– Зареєструватися або бути зареєстрованим в додатку за промокодом “INDUSTRIAL” за посиланням: https://taxfree4u.eu/ru/registration/?promo=INDUSTRIAL – Зробити покупки на суму від 500 євро в одній з країн: Франція, Італія, Німеччина чи Іспанія, в період з 15.05.2019 по 15.07.2019. – І повернути ПДВ з сервісом TaxFree4U.

Умови акції максимально прості! Чому б не спробувати удачу?

Переможець буде визначений 19 липня 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua