У Мінфіні назвали вартість щорічної підготовки школяра в Україні (інфографіка)


У Мінфіні назвали вартість щорічної підготовки школяра в Україні (інфографіка)

Український бюджет 2018 року в середньому витратив на підготовку одного учня в установі середньої освіти 21,3 тисячі гривень.

Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів з посиланням на аналіз даних про використання освітньої субвенції та інших показників роботи закладів середньої освіти в 2018 році.

Читайте також: У Міносвіти розповіли, як зміниться зарплата вчителів

Відзначається, що Мінфін проаналізував дані 14,8 тисячі шкіл, в яких навчаються 3,9 мільйона учнів і працюють 425 тисяч вчителів. Загальні витрати цих шкіл в 2018 році склали 82,8 мільярда гривень.

За інформацією міністерства, аналіз показав перевищення середніх витрат на навчання одного учня в окремих районах і об’єднаних територіальних громадах в порівнянні з середніми по країні в кілька разів.

На підставі зібраних даних Мінфін підготував інтерактивний аналітичний інструмент (“дешборд”), що дозволяє побачити бюджетні витрати на освіту в цілому по країні, а також по окремих областях чи школах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua