GfK Ukraine визначила портрет українського онлайн-покупця (інфографіка)


GfK Ukraine визначила портрет українського онлайн-покупця (інфографіка)

Компанія GfK опублікувала дані про портрет типового онлайн-покупця в Україні та особливості онлайн-платежів в нашій країні. За даними компанії, в 2018 році інтернетом користувалися 66% населення України (61% в 2017), з них більше третини (34%) здійснюють онлайн-покупки.

Згідно з даними дослідження онлайн-торгівлі України, найчастіше споживачі купують в онлайні взуття і одяг, рідше – харчові продукти. Цікаво, що для категорії харчових продуктів 13% респондентів відзначають, що хотіли б купувати цю категорію, але не мають такої можливості. Швидше за все, причиною є недостатня зручність процесу замовлення і доставки товарів цієї категорії, а також недостатня кількість майданчиків для таких покупок.

Дослідження онлайн-торгівлі України також свідчить, що для онлайн-покупок українці найчастіше використовують ноутбуки (50%), стаціонарні комп’ютери і смартфони (49% і 44% відповідно). Найменш популярні для інтернет-покупок планшети (11%). Пріоритетним способом оплати є оплата карткою на сайті (36%), готівковий розрахунок обирають 23% покупців.

При цьому 14% перераховують оплату на картку продавця відразу, тоді як ще 14% вважають за краще післяплату. Серед основних бар’єрів до оплати карткою на сайті покупці називають небажання платити наперед (44%), відсутність такого способу оплати на сайті (26%), небезпека оплат в інтернеті (10%), високу вартість (9%) і невміння робити онлайн оплату (1%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua