696
Газпром збільшив обсяги видобутку газу до найбільшого рівня з 2011 року
— Фондовий ринок
Видобуток газу “Газпрому” в травні 2019 року зріс в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року на 9% – приблизно до 43,6 млрд кубометрів.
Про це повідомляє Інтерфакс, посилаючись на дані ЦДУ ПЕК.
Цей показник видобутку є максимальним для травневої статистики корпорації за останні вісім років. Вищий видобуток був у травні 2011 року – 44,89 млрд кубометрів.
У поточному році за п’ять місяців видобуток газу вже перевищив минулорічний графік на 7,36 млрд кубометрів.
Офіційний план видобутку на 2019 рік становить 495 млрд кубометрів. Але вже зараз сума видобутку за останні 12 місяців становить майже 506 млрд кубометрів газу.
Однак в літні місяці динаміка видобутку може стати скромнішою, оскільки минулої зими відбір газу зі сховищ в Європі і Росії був істотно нижчим, а значить, і влітку газу для відновлення запасів буде потрібно менше.
За матеріалами: Інтерфакс
Поділитися новиною
Також за темою
Попит на іграшки Labubu охолов: акції Pop Mart втратили $13 млрд вартості
Microsoft нагадала про припинення підтримки Windows 10: що далі
Apple готує ще десять новинок до наступної весни
З жовтня у Вроцлаві закриють аеропорт — причини, терміни
ФГВФО продає земельну ділянку 1,7 га на Закарпатті
«Укрзалізниця» запускає додатковий поїзд між Кременчуком та Києвом