Екс-президент Київстару інвестував 332 тис. грн в український стартап Revizion


Екс-президент Київстару інвестував 332 тис. грн в український стартап Revizion

Екс-президент компанії Київстар Петро Чернишов вклав 332,25 тис. грн в сервіс з вимірювання індексу лояльності клієнтів (NPS) для малого та середнього бізнесу Revizion.

Про це він повідомив в Facebook.

«Revizion – сервіс зі збору зворотного зв’язку, відгуків клієнтів і по роботі з оцінкою якості товарів і послуг. Одне з головних його завдань – вимірювати малим і середнім бізнесам їхній індекс NPS (Net Promoter Score або Індекс лояльності клієнтів). Сьогодні з компанією вже працює безліч різний мереж ресторанів, серед яких Tarantino Family, La Famiglia, холдинг! FEST, мережа ресторанів Сави Лібкіна, Pesto cafe, а також великі дистрибуційні компанії і державні установи – університети, поліклініки та лікарні, транспортні компанії», – зазначив він.

За словами Чернишова, компанія Revizion також підписала контракт з Укрпоштою.

ТОВ Ревізіон було створено в 2017 році. Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Чернишов вніс в статутний капітал компанії 332,25 тис. грн. Серед співвласників і кінцевих бенефіціарів вказано сина екс-голови Національного банку Валерії Гонтаревої Антона Гонтарева. Він вклав в статутний капітал ТОВ Ревізіон 598,05 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua