Де найбільше введено в експлуатацію житла


Де найбільше введено в експлуатацію житла

Згідно з повідомленням, у містах в першому кварталі введено в експлуатацію 1 млн 393,8 тис. кв. м житла (56,8% загального обсягу), у сільській місцевості – 1 млн 60 тис. кв. м.

При цьому 61,7% загального обсягу житла введено в одноквартирних будинках, 38,3% – в будинках із двома та більше квартирами.

У цілому за звітний період в експлуатацію введено 26,098 тис. квартир, при цьому в містах – 16,9 тис. квартир, у селах – 9,2 тис. квартир.

Середня площа квартир становила 94 кв. м, при цьому середня площа квартир в одноквартирних будинках – 154,1 кв. м, у багатоквартирних – 57,8 кв. м.

У Києві та області, а також у Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях за підсумками першого кварталу 2019 року введено в експлуатацію 51,7% загального обсягу житла, зокрема, в Києві – 174,3 тис. кв. м (7,1%).

За інформацією Держстату, показники наведені без урахування тимчасово окупованої території Криму і Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях.

Нагадаємо, що в 2018 році в Україні введено в експлуатацію понад 100 тис. квартир, при цьому середній розмір однієї квартири становив 84,2 кв. м.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua