"Індивідуальна відповідальність інструкторів": у МВС анонсували "сюрприз" для автошкіл


"Індивідуальна відповідальність інструкторів": у МВС анонсували "сюрприз" для автошкіл

У Міністерстві внутрішніх справ України пропонують запровадити персональну відповідальність інструкторів автошкіл за навчання і підготовку водіїв.

Про нововведення розповів начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій.

Читайте також: Які способи тимчасового ввезення авто залишились безкоштовними

“Ми допрацьовуємо наші відомчі укази і готуємо такий “приємний сюрприз” для автошкіл – якщо більше певного відсотка учнів показують поганий рівень підготовки (вочевидь, не складають іспит. – ред.), інструктори несуть за це персональну відповідальність”, – повідомив Криклій.

За його словами, ця практика вже прижилася в деяких прогресивних країнах.

“Зараз в автошколах колективна безвідповідальність. Вони “комісією” приймають іспити з теорії – нібито комісією, ясна річ, там ніякої комісії немає. Такою самою “комісією” приймають практичні іспити. У переважній більшості шкіл це бутафорія. Цю ситуацію потрібно змінювати. Має бути персональна відповідальність”, – наголосив чиновник.

Він додав, що в майбутньому у МВС збираються кардинально видозмінити процес підготовки водіїв. Зокрема, інструктори зможуть навчати новачків самостійно і не “прив’язуватися” до автошкіл.

“Теорії людина зможе самостійно навчитися і скласти іспит, а потім піти до конкретного інструктора, у нього отримати практичні навички і вже до нас прийти на практичний іспит”, – пояснив Криклій.

“Має бути індивідуальний запис на складання іспиту й індивідуальна відповідальність з боку інструктора, який готує водіїв”, – резюмував він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua