У США побудують найбільше у світі сховище для відновлюваної енергії


У США побудують найбільше у світі сховище для відновлюваної енергії

Японський консорціум Mitsubishi Hitachi Power Systems (MHPS) і американська компанія Magnum Development оголосили про запуск спільної ініціативи з будівництва сховища відновлюваної енергії.

В рамках проекту Advanced Clean Energy Storage (ACES) буде створена система акумулювання енергії з відновлюваних джерел, розрахована на 1 тис мегават, що дозволить обслуговувати до 150 тисяч домогосподарств щороку. Для розробки будуть використані передові технології зі зберігання стисненого повітря, акумулятори високої ємності і твердооксидні паливні елементи.

У західній частині США попит на електроенергію нині досить низький, що вимагає зберігання зайвих обсягів енергії та негативно впливає на ціноутворення.

ACES дозволить вирішити ці питання і акумулювати вільну енергію на термін до декількох сезонів для подальшого використання.

Центральна частина штату Юта, де буде реалізований проект – оптимальне місце для будівництва енергосховища в силу розвинуту транспортну інфраструктуру, великих запасів сонячної і вітрової енергії і наявності соляних куполів, необхідних для застосування стисненого повітря при переспрямуванні надлишків енергії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua