Logitech представила перший в світі стилус для роботи у віртуальній реальності (відео)


Logitech представила перший в світі стилус для роботи у віртуальній реальності (відео)

Напередодні виставки Augmented World Expo компанія Logitech представила стилус VR Ink Pilot Edition.

Пристрій дозволяє працювати з об’єктами на площині і в тривимірному просторі. Для роботи з ним користувачe знадобиться гарнітура віртуальної реальності, яка підтримує технологію Steam VR.

Стилус обладнаний кількома кнопками, чутливим до натиску наконечником, а також міні-тачпадом. За твердженням виробника, повного заряду акумулятора вистачить на 2,5 години роботи пристрою, після чого його необхідно буде зарядити через порт Micro-USB. Вага стилуса становить 68 грамів.

На думку розробників VR Ink Pilot Edition, пристрій полегшить роботу людей творчих професій: дизайнерів, інженерів і архітекторів, давши новий інструмент для зображення їхніх ідей.

За словами директора студії Sector 5 Digital Джеффа Майснерf, його компанія вже активно використовує VR-технології при розробці продуктів, серед яких, наприклад, літаючі транспортні засоби міст майбутнього компанії Bell.

У Logitech кажуть, що планують виготовити обмеженe кількість стилусів для продажу і дослідження варіантів їх використання з вибраними партнерами. Можливість зробити попереднє замовлення з’явиться в найближчі місяці, а поява продукту очікується до кінця року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua