704
Ціни на автогаз в Україні зросли через обмеження Казахстану
— Енергетика
Вартість скрапленого газу на аукціонах дрібних виробників 27 травня зросла на 2,2-2,9 тисячи гривень за тонну.
Про це enkorr повідомили учасники ринку.
Читайте також: Росія обмежила транзит казахстанського автогазу в Україну
За словами трейдерів, причиною майже 15% стрибка цін стала зупинка відвантажень ЗВГ найбільшим казахським експортером компанією “Тенгизшевройл”, на нього припадає до 20% місячного обсягу імпорту.
Також трейдери відзначають, що додатковий тиск на ціни чинить і загальна невизначеність щодо поставок ЗВГ з боку Російської Федерації після 1 червня.
Ціна на газ компанії “Природні ресурси” (Geo Alliance) зросла на 2,91 тисяч гривень за тонну до 21,7 тисяч у порівнянні з цінами минулого аукціону (22 травня). Regal Petroleum продала ЗВГ по 21 тисячі гривень за тонну, що на 2,18 тисяч дорожче, ніж на торгах 22 травня.
В “Консалтинговій групі А-95” повідомили, що середня оптова ціна ЗВГ на ГНС 27 травня зросла на 1,5% (на 330 гривень за тонну), до 21,4 тисяч гривень за тонну.
За матеріалами: enkorr
Поділитися новиною
Також за темою
Світове споживання електроенергії зросте майже на третину до 2035 року — прогноз
Угорщина заявила про можливість зменшити залежність від російської нафти
У Болгарії хочуть конфіскувати та продати нафтопереробний завод, що належить «Лукойлу»
Уряд змінив умови кредитування для українців, які встановлюють сонячні панелі
Австралійці будуть щодня отримувати по три години безоплатної електроенергії
Україна відновила імпорт газу Трансбалканським коридором
