В Японії заборонять іноземцям володіти бізнесом в сферах IT та телекомунікацій


В Японії заборонять іноземцям володіти бізнесом в сферах IT та телекомунікацій

Іноземним компаніям заборонять володіти фірмами певного спрямування, зокрема в телекомунікаційній та інформаційній сферах, на території Японії.

Про це заявив уряд Японії, повідомляє Reuters.

Нове правило набере чинності з 1 серпня. Уряд Японії не повідомив, яких країн та компаній торкнеться розширення списку заборон на IT та телекомунікації: загалом воно стосуватиметься 20 секторів в телекомунікаційній та інформаційній сферах.

Рішення збіглося у часі з перемовинами в Токіо між президентом США Дональдом Трампом та прем‘єр-міністром Сіндзо Абе стосовно торговельних та інших питань.

Згідно зі спільною заявою міністерств фінансів, торгівлі та комунікацій Японії такі заходи мають запобігти витоку технологій, важливих для національної безпеки, чи можливій шкоді для обороноздатності.

Японський закон щодо іноземного обміну та торгівлі обмежує іноземне власництво у певних промисловостях, наприклад літакобудуванні, ядерній сфері та виробництві зброї. Закон вимагає від іноземних інвесторів повідомляти уряд Японії та проходити перевірки у разі, якщо вони купують понад 10% акцій зазначених в переліку японських компаній чи отримують долі у інших фірмах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua