НАБУ: суд анулював угоду з продажу 649 тис. тонн вугілля за заниженою ціною


НАБУ: суд анулював угоду з продажу 649 тис. тонн вугілля за заниженою ціною

За позовом Національного антикорупційного бюро України суд анулював незаконну оборудку з продажу 649 тис. тонн вугілля за заниженою ціною.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

“Договір, за яким державне підприємство “Вугільна компанія “Краснолиманська” поставило більш ніж 649 тис. тонн вугілля комерційній компанії-посереднику за заниженою ціною, визнано недійсним. Таке рішення 22 травня 2019 року ухвалив Північний апеляційний господарський суд за позовом Національного антикорупційного бюро України”, – повідомили в бюро.

Слідство встановило, що на момент укладення договору в ДП “ВК “Краснолиманська” знали, що кінцевим споживачем її вугілля є ПАТ “Центренерго”. “Але замість постачання безпосередньо до схеми протиправно залучили компанію-посередника (ТОВ “Дантрейд ЛТД”), якій ДП “ВК “Краснолиманська” протягом 2015-2016 років продала 649,1 тонни вугілля марки Г (0-100) за ціною, яка виявилася майже на третину нижчою від ринкової на той момент. Це саме вугілля ТОВ “Дантрейд ЛТД” перепродавали ПАТ “Центренерго”, – вказали в НАБУ.

“Наявність посередника в схемі поставок вугілля між двома об’єктами державної форми власності було протиправним і коштувало інтересам держави, за версією слідства, 310 млн грн”, – додали в бюро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НАБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua