Нацполіція підготувала проект стратегії розвитку до 2023 року


Нацполіція підготувала проект стратегії розвитку до 2023 року

За участю Консультативної місії Європейського Союзу, канадських і американських партнерів в Нацполіціъ України розробили проект стратегії відомства до 2023 р., повідомив голова поліції Сергій Князєв.

«Його метою є розвиток і вдосконалення роботи органів та підрозділів поліції України. Тому з Консультативною місією Європейського Союзу, посольством США і канадськими колегами розроблено проект стратегії і розвитку Нацполіції України на період до 2023 року», – цитує Князєва прес-служба Нацполіції України в п’ятницю.

Зокрема, в рамках проекту стратегії пріоритетними напрямками діяльності визначені вдосконалення роботи у сфері забезпечення громадської безпеки, протидія злочинності, дотримання і забезпечення захисту прав людини. Крім того, проект стратегії передбачає якісне та доступне надання поліцейських послуг, прозорість і нову форму підзвітності поліції перед суспільством.

«Ми вже почали реалізовувати низку проектів. На сьогодні ці проекти пройшли громадське обговорення. Зараз тривають визначені законодавством процедури з її затвердженням», – повідомив голова Нацполіції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua