"Укрзалізниця дозволила возити велосипеди в поїздах "Інтерсіті"


"Укрзалізниця дозволила возити велосипеди в поїздах "Інтерсіті"

АТ “Укрзалізниця” скасувала заборону на перевезення велосипедів у поїздах категорій “Інтерсіті” та “Інтерсіті+”, йдеться в повідомленні на офіційній сторінці компанії в Facebook.

Згідно з оновленими правилами, перевезення велосипедів у розібраному і упакованому вигляді дозволене в плацкартних або купейних вагонах, а також поїздах “Інтерсіті” та “Інтерсіті+”. При цьому в разі якщо велосипед можна розмістити в місці, призначеному для зберігання ручної поклажі, плата за його перевезення не стягується. В іншому випадку за перевезення доведеться доплатити.

Велосипеди також можна перевозити у вагонах регіональних поїздів на спеціально обладнаних для цього місцях за умови оплати як за 20 кг багажу.

В електричках велосипеди можна перевозити в зібраному вигляді (на ходу) за умови розміщення в тамбурі (не більше 1 велосипеда на тамбур) або в місцях, призначених для розміщення велосипедів. У приміському сполученні вартість перевезення одного велосипеда відповідає вартості повного квитка.

Водночас на офіційному сайті компанії все ще розміщена стара редакція правил, що забороняють перевезення велосипедів у поїздах “Інтерсіті” та “Інтерсіті+” з посиланням на відсутність технічних умов для їх розміщення у вагоні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua