Fujifilm випустила фотоапарат на 120 Мп


Fujifilm випустила фотоапарат на 120 Мп

Розвиток повноцінних фотоапаратів привертає менше уваги, ніж прогрес камер в смартфонах, однак це не означає, що з ними нічого революційного не відбувається. Fujifilm розробила камеру з матрицею розмірами 43,8х32,9 міліметрів, що в 1,7 разу більше, ніж повноформатний сенсор еквівалентного 35-міліметровому кадру розміру.

На такій площі вдалося розмістити майже 102 мільйони світлочутливих елементів, 3,76 з яких відповідають за фазовий автофокус.

Завдяки великому розміру сенсора, навіть незважаючи на велику його роздільну здатність, забезпечується низька гучність і висока світлочутливість. Допомагають в цьому дві технології – структура матриці зі зворотним підсвічуванням і п’ятиосьова стабілізація IBIS. Укупі з новим процесором X-Processor 4, це дозволяє розраховувати на характерну для камер Fujifilm хорошу передачу кольору, різкість і високу якість знімків.

Вперше для бездзеркальних камер з повноформатними і великими за розміром матрицями, GFX100 підтримує зйомку відео з роздільною здатністю 4k з частотою 30 кадрів на секунду і прогресивною розгорткою. Є можливість знімати в кінематографічному форматі 17:9, в цьому випадку задіюється область сенсора діагоналлю 49,56 мм – більше, ніж у більшості професійних кінокамер, як заявляє виробник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua