Американці пригрозили компенсаційними митами країнам - валютним маніпуляторам


Американці пригрозили компенсаційними митами країнам - валютним маніпуляторам

Міністерство торгівлі США запропонувало вводити компенсаційні мита стосовно країн, які занижують вартість своєї національної валюти відносно долара.

Про це йдеться в поширеній заяві відомства.

«Міністерство торгівлі може компенсувати прив’язану до курсу валют ставку субсидії, яка завдає шкоди промисловості США, – підкреслив міністр торгівлі Уілбур Росс. – Іноземні держави більше не зможуть використовувати валютну політику на шкоду американським робітникам і підприємствам».

Як пояснили у відомстві, американське законодавство «визначає компенсаційні субсидії в якості фінансової підтримки з боку уряду або держустанови, яка є цільовою і забезпечує вигоду іноземному виробнику або експортеру».

«Пропоноване нормативне положення є кроком на шляху до реалізації обіцянок президента [США Дональда] Трампа протидіяти недобросовісній валютній практиці наших торговельних партнерів», – зазначив Росс.

У проекті положення визначаються критерії, які міністерство буде використовувати для визначення необхідності введення компенсаційних мит в разі заниження вартості валюти владою тієї чи іншої країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua