Найбільша фондова біржа Швейцарії створює свою криптовалюту


Найбільша фондова біржа Швейцарії створює свою криптовалюту

Провідна фондова біржа Швейцарії SIX Swiss Exchange розробляє власний стейблкойн, ціна якого буде прив’язана до місцевого франка, передає Cointelegraph.

Крім цього, у другій половині 2019 року компанія планує запустити засновану на блокчейні біржу цифрових токенів, однак на цьому цьому етапі SIX Swiss Exchange не готова підтвердити, чи буде там присутній стейблкойн, що розробляється.

Раніше в травні SIX Swiss Exchange оголосила, що запустить власний майданчик для торгівлі цифровими активами з нативним токеном і послугою первинної цифрової пропозиції (IDO).

Як заявив голова відділу цінних паперів біржі Томас Зееб, до SIX вже звернулися низка компаній, які мають намір запустити токенізовані інструменти на кшталт традиційних цінних паперів, приватних часток або фондів. У зв’язку з цим біржа серйозно розглядає можливість створення свого токена як платформи для таких ініціатив.

Тестування майданчика повинно розпочатися цього літа, а сам запуск, як очікується, відбудеться на початку 2020 року, проте поки що не ясно, чи буде згаданий стейблкойн готовий до того часу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua