Коломойський допускає, що може знову стати співвласником ПриватБанку


Коломойський допускає, що може знову стати співвласником ПриватБанку

Колишній співвласник націоналізованого ПриватБанку Ігор Коломойський допускає, що може знову стати співвласником банку.

Про це він повідомив в інтерв’ю відео-проекту УП “Чітко інтерв’ю”, передають Українські Новини.

“Цей варіант (бути співвласником) розглядався до того, як вони пішли по тяжкому шляху, коли вони вирішили все помножити на нуль… Якщо в судах буде доведено, або буде працювати урядова комісія, або незалежні аудитори визначать, що в банку був капітал, який помножили на нуль і зробили негативним шляхом зміни просто правил бухобліку… мій капітал став не 60 млрд плюс, а мінус 120 млрд… Якщо буде визнано, що це було незаконно, перевірка і зміна нормативів, то треба відновити мій капітал в цьому банку, але це 50 або 60 млрд цьому банку, не в мене в кишені, а в банку”, – сказав Коломойський.

При цьому він додав, що він не хоче дестабілізувати ні ПриватБанк, ні банківську систему скасуванням націоналізації фінустанови.

“Рішення (щодо подальших планів ПриватБанку) приймають власники: колишні та теперішні. Я думаю, що у нас є спільні з ними інтереси – і у старих власників, і у нинішніх – щоб банк зберігся і ніхто з вкладників не постраждав”, – додав бізнесмен.

Довідка Finance.ua:

 • Окружний адміністративний суд Києва 18 квітня скасував націоналізацію ПриватБанку, а також прийняв рішення щодо процедури націоналізації ПриватБанку у справі №826/13813/17, яким повністю задовольнив позов підконтрольної Коломойському кіпрської компанії Triantal Investments Ltd.
 • Зокрема, задоволені вимоги позивача в частині скасування рішення Національного банку від 13 грудня 2016 року №105, яким визначено перелік пов’язаних з ПриватБанком фізичних і юридичних осіб. Саме це рішення Національного банку є одним з основних в процесі виведення в грудні 2016 року неплатоспроможного ПриватБанку з ринку за участю держави. В ході цього процесу було проведено процедуру bail-in, яка полягає в обміні коштів осіб, пов’язаних з банком, на акції банку з подальшим продажем Міністерству фінансів.
 • Печерський районний суд Києва 20 квітня ухвалив рішення розірвати договір особистого поручительства Коломойського за кредитами рефінансування Приватбанку, отриманим до входження в капітал банку держави.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua