Аеропорт Бориспіль має виплатити 3,6 млрд гривень Японському банку міжнародного співробітництва


Аеропорт Бориспіль має виплатити 3,6 млрд гривень Японському банку міжнародного співробітництва

Аеропорт “Бориспіль” має погасити за кредитною угодою, укладеною з Японським банком міжнародного співробітництва, ще 3,6 млрд гривень.

Про це розповів на прес-конференції заступник генерального директора з економіки та фінансів аеропорту “Бориспіль” Кирило Звонарьов.

Кредитну угоду для проекту розвитку аеропорту (будівництво терміналу D) між Японським банком міжнародного співробітництва та Кабміном було укладено 29 березня 2005 року.

Кредит на суму 19,09 млрд японських єн (близько 5 млрд гривень за нинішнім курсом) було видано аеропорту “Бориспіль” десять років тому для будівництва терміналу D. До 2015 року кредит не погашався. Протягом 2015-2016 років аеропорт направив на виконання міжнародних кредитних зобов’язань перед Японією 733 млн гривень.

“Нам залишилося виплатити японському банку за сьогоднішнім курсом гривні 3,6 млрд гривень кредиту, який був узятий для будівництва терміналу D. Ми виплатили десь 20%”, – зазначив Звонарьов.

За словами Звонарьова, загальна сума кредиту за нинішнім курсом становить майже 5 млрд гривень, з якої виплачено приблизно 1,4 млрд гривень.

Також він повідомив, що згідно з планом виплат, аеропорт погасить кредит до 2032 року. “Двічі на рік ми повинні виплачувати приблизно по 150 млн гривень”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua