LG проектує багатосекційний дисплей для автомобілів майбутнього


LG проектує багатосекційний дисплей для автомобілів майбутнього

Управління США з патентів і торгових марок (USPTO) видало південнокорейській компанії LG Electronics патент на «Дисплейну панель для автомобіля» (Display panel for car).

Як можна бачити на ілюстраціях, які супроводжують документ, мова йде про багатосекційний екран, який буде встановлюватися у фронтальній частині машини.

У запропонованій конфігурації панель містить три дисплеї. Один з них розташується на місці традиційного приладового щитка, ще один – в центральній частині, а третій – перед пасажиром на передньому сидінні.

Патент відноситься до категорії дизайнерських, тому про технічні характеристики розробки нічого не повідомляється. Але можна бачити, що всі три екрани в складі панелі мають витягнуту форму.

Виріб розрахований перш за все на підключені автомобілі. На дисплеї будуть виводитися як дані про роботу бортових систем, так і мультимедійні матеріали. Очевидно, що буде реалізована підтримка сенсорного управління.

Втім, поки розробка носить «паперовий» характер. Про те, чи збирається LG Electronics виводити запропоноване рішення на комерційний ринок, нічого не повідомляється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua