У Нафтогазі заявили про зменшення боргу пільговиків за газ


У Нафтогазі заявили про зменшення боргу пільговиків за газ

Заборгованість контрагентів, які отримують газ від Нафтогазу на пільгових умовах, у порівнянні з минулим тижнем зменшилася на 1,2 млрд грн (1,7%) і станом на 21 травня 2019 року становить 67,8 млрд гривень.

Про це повідомляє НАК «Нафтогаз України».

«Станом на 21 травня 2019 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» становить близько 41,1 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 271 млн грн (0,7%). Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 26,8 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 934 млн грн (3,4%)», – йдеться в повідомленні.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ і ТЕЦ за природний газ, який використовується для виробництва теплової енергії, становить близько 37 млрд грн, з них за 2019 рік – 14,6 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилася на 525 млн грн (1,4%). Найбільша сумарна прострочена заборгованість за використаний газ в цій категорії накопичена у підприємств ТКЕ і ТЕЦ Донецької (7 млрд грн), Дніпропетровської (6,8 млрд грн), Харківської (4,4 млрд грн) областей та м. Києва (3,7 млрд грн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua