DCH I&RE Ярославського "розморозила" проект бізнес-центру класу "А" на Подолі


DCH I&RE Ярославського "розморозила" проект бізнес-центру класу "А" на Подолі

Компанія DCH Infrastructure and Real Estate (DCH I & RE), що входить до групи компаній DCH бізнесмена Олександра Ярославського, розробляє новий проект бізнес-центру класу “А” з підземним паркінгом на території колишнього заводу “Керамперліт” по вул.Межигірська, 85 в Подільському районі Києва.

“Ми плануємо девелопмент бізнес-центру з підземним паркінгом на ділянці площею близько 1 га на вул.Межигірська, на Подолі. Загальна площа бізнес-центру складе 40 тис. кв. м, орендна – близько 30 тис. кв. м. Ми перебуваємо на стадії “П”. Хотілося б до кінця цього року – початку наступного отримати дозвіл на будівництво”, – повідомив генеральний директор DCH I & RE Данило Владов в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, інвестиції в проект за попередніми підрахунками можуть скласти близько $50 млн. Об’єкт буде реалізований в кілька етапів.

“Позитивна динаміка відновлення офісного сегмента, активізація попиту і порівняно низькі конкурентні загрози на локальному субринку Поділ створюють сприятливі передумови для девелопменту нашого офісного комплексу. У нас хороша фасадна локація, бізнес-центр буде фазований і вийде на ринок двома-трьома етапами. Загалом, ми віримо в цей проект. Над ним працює відомий і дуже шанований нами харківський архітектор Олег Дроздов”, – розповів Владов.

На його думку, активізація ринку офісної нерухомості пов’язана з рекордним зниженням вакантності і дефіцитом офісних приміщень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua