ПриватБанк запровадив сервіс, який дозволяє змінювати зображення платіжної картки


ПриватБанк запровадив сервіс, який дозволяє змінювати зображення платіжної картки

ПриватБанк і Mastercard вперше в банківській практиці запровадили сервіс, який дозволяє змінювати зображення платіжної картки, доданої в безконтактні цифрові гаманці, на тематичні оригінальні дизайни.

Тепер користувачі сервісу отримали можливість підбирати оригінальну обкладинку картки прямо в додатку Privat24. Уже сьогодні клієнтам банку доступні віртуальні дизайни карток з героями фільму «Люди Ікс: Темний Фенікс» (X-Men: Dark Phoenix).

Як скористатися?

  • Скористатися новим функціоналом можуть власники карток Mastercard від ПриватБанку, доданих в Apple Pay або Google Pay.
  • Для цього потрібно переконатися, що додаток Privat24 на смартфоні оновлено до останньої версії. Після цього в розділі «Меню карток» зайти в підпункт «Дизайн картки» і вибрати один з 10 віртуальних дизайнів з героями фільму «Люди Ікс: Темний Фенікс», який автоматично відобразиться в вашому цифровому гаманці.
  • Послуга встановлення дизайну картки в цифрових гаманцях є безкоштовною.

Надалі галерея віртуальних дизайнів картки буде поповнюватися новими тематичними зображеннями з героями коміксів. Поява серії дизайнів «Люди Ікс: Темний Фенікс» стала можливою завдяки співпраці Mastercard і ПриватБанку з дистриб’юторською компанією Ukrainian Film Distribution.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua