Німецький виробник будматеріалів продав цементні заводи в Україні


Німецький виробник будматеріалів продав цементні заводи в Україні

Німецька компанія HeidelbergCement – один з найбільших у світі виробників будівельних матеріалів – продала українські цементні заводи. В Україні компанія працювала з 2001 року. Новими власниками стали структури, пов’язані з інвестбанкіром Ігорем Мазепою. Але він увійшов в угоду не один, а з партнерами.

“Ми не вважаємо продаж активів однієї компанії іншій сигналом про зниження інвестпривабливості в Україні. Але не варто забувати той загальновідомий факт, що протягом конфлікту на Сході країни компанія втратила контроль над двома своїми важливими заводами”, – розповіли в Німецько-Українській промислово-торговельній палаті AHK Ukraine.

Хоча скрізь декларується, що ПрАТ “Хайдельберг Цемент Україна” (Дніпро) контролює три цементні заводи, в реальності їх залишилося лише два – в Кривому Розі і Кам’янському. Третє підприємство розташоване поблизу окупованого Єнакієва. Також у його дочірнього ТОВ був завод з виробництва бетону в Луганську.

Мазепа підтвердив купівлю у німецької компанії 99,8% акцій ПрАТ “Хайдельберг Цемент Україна”. Але після оновлення наглядової ради (НР) акціонерного товариства стало зрозуміло, що Ігор Мазепа діяв не один. 14 травня 2019 року загальні збори акціонерів відкликали з посад главу наглядової ради Ернеста Еліто і секретаря Вольфрама Гертнера, а також звільнили членів НР Альберта Шойєра, Крістіана Міклі і Роберта Брейєра.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua