Apple Pay стає доступним держателям карток Visa від Індустріалбанку


З 21 травня 2019 держателі карток Visa, випущених Індустріалбанком, отримали можливість користуватися Apple Pay – легким, безпечним і особистим платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість і зручність.

Безпека і конфіденційність лежать в основі Apple Pay. Коли ви додаєте картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і безпечно зберігається в чіпі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, який генерується динамічно.

Apple Pay дуже просто налаштувати: додати картку можна через додаток Wallet. У магазинах розплачуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і більш пізніми моделями, а також з Apple Watch.

«Ми раді запропонувати нашим клієнтам розширенні можливості сучасних технологій з використанням платіжних карток, емітованих Індустріалбанком. Сподіваємося, що наші клієнти зможуть оцінити якість та швидкість розрахунків з Apple Pay як у звичайних крамницях, так і на інтернет-ресурсах», – коментує Сергій Романенко, директор департаменту розробки продуктів та процесів Індустріалбанку.

Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати покупки в додатках і на вебсайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком бічної кнопки і поглядом на iPhone X для підтвердження операції через Face ID. Тепер більше немає необхідності вручну заповнювати великі документи з контактними даними або повторно вводити дані про доставку і виставленні рахунку. При сплаті покупок в додатках або в Safari, Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більше нових моделях. Ви також можете користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому Mac не старші 2012 випуску з встановленої на комп’ютер системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або більш нової моделі, або прямо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Детальніше про Apple Pay читайте на сайті: http://www.apple.com/ru/apple-pay/ або у розділі сайту Індустріалбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua