НБУ встановив термін розгляду клопотання банку


НБУ встановив термін розгляду клопотання банку

Національний банк України (НБУ) встановив термін розгляду клопотання банку про визначення відсутності ознак пов’язаності з банком у особи, яку раніше було визначено регулятором пов’язаною з банком особою, в 60 календарних днів.

Нововведення затверджено постановою правління НБУ №69 від 15 травня 2019 року “Про внесення змін до Положення про визначення пов’язаних з банком осіб”, яке опубліковано на сайті регулятора і набирає чинності з 21 травня.

Згідно з документом, рішення про продовження терміну розгляду такого клопотання (при необхідності) буде ухвалювати комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем центробанку.

Також встановлено, що банк повинен повідомити особу про рішення НБУ щодо визначення відсутності ознак його пов’язаності з банком не пізніше наступного робочого дня після отримання такого рішення від регулятора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua