Україна підпише контракт за проектом НАТО про поховання радіовідходів із могильника


Україна підпише контракт за проектом НАТО про поховання радіовідходів із могильника

Представники України та Агентства НАТО з підтримки і постачання у вівторок, 21 травня, візьмуть участь у церемонії підписання контрактних документів в рамках проекту НАТО з поховання радіоактивних відходів, що зберігаються в могильнику на об’єкті “Цибулеве” Міністерства оборони України в Кіровоградській області.

Про це прес-служба Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ).

“21 травня 2019 о 10:00… відбудеться церемонія підписання контрактних документів у рамках проекту НАТО з поховання радіоактивних відходів, які зберігаються в могильнику на об’єкті “Цибулеве” Міністерства оборони України, що в Кіровоградській області”, – йдеться в повідомленні.

Серед учасників церемонії – генеральний менеджер Агентства НАТО з підтримки і постачання (NSPA) Петер Домен і директор з підтримки операцій NSPA Орхан Муратлі.

З української сторони – міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко, заступник голови ДАЗВ Володимир Фещенко, голова Державної інспекції ядерного регулювання України Григорій Плачков, голова наглядової ради ТОВ “НT-інжиніринг” Віталій Дем’янюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua