ПриватБанк завершує черговий етап оновлення систем обробки даних банку


ПриватБанк завершує черговий етап оновлення систем обробки даних банку

19 травня ПриватБанк завершує черговий етап модернізації власних систем обробки даних, що дозволить суттєво збільшити обсяги обробки платежів, операцій із платіжними картками та впровадження нових послуг. Технологічні роботи заплановані фахівцями банку у найменш завантажений період – у ніч із суботи на неділю, коли більшість клієнтів не проводять операцій.

Так, у час проведення технічних робіт з оновлення програмного забезпечення систем обробки даних, які відбудуться в ніч на 19 травня, з першої години і до 7 ранку банк повідомив про заплановану технологічну перерву у роботі Приват24 для фізосіб та Приват24 для бізнесу.

Також під час регламентної паузи банк забезпечить проведення технологічних робіт щодо підвищення якості роботи мережі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-термінальної мережі банку.

Нагадаємо, у 2018 році ПриватБанк збільшив кількість транзакцій за допомогою платіжних карток і безконтактних пристроїв на 68% завдяки зростанню інфраструктури #cashless та поширенню технології безконтактної оплати ApplePay та GooglePay.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua