Торги на DebtX активами Дельта Банку на $182 млн завершилися безрезультатно


Торги на DebtX активами Дельта Банку на $182 млн завершилися безрезультатно

Торги на американському майданчику The Debt Exchange, Inc. (DebtX, Делавер) від імені НБУ і Фонду гарантування вкладів фізосіб з продажу зобов’язань за кредитними договорами Дельта банку на суму близько 4,85 млрд грн ($182 млн) в четвер завершилися безрезультатно.

Як випливає з трансляції торгів, модифікований голландський аукціон стартував з ціни 868,82 млн грн (близько $32, млн), опустився до мінімального порогу в 434,41 млн грн (близько $16 млн), проте покупець був відсутній і за такою ціною.

Пул складався з прав вимоги за 27 кредитними договорами і був представлений одним лотом, а серед забезпечення – побудований в 2007 році діючий масложировий виробничий комплекс в Чорноморську (Одеська обл.), що має вихід до моря і доступ до залізниці.

Крім цього, серед іншого забезпечення також розташовані в Чорноморську 5,43 га земель промисловості, на якій передбачалося будівництво зерноперевантажувального комплексу та двостороннього причалу, і діючий масложиркомбінат з виробництва маргарину, кулінарних і кондитерських жирів, соняшникової олії та майонезу в Одесі.

З урахуванням оприлюднених ФГВФО номерів договорів, йдеться про “Іллічівський масложировий комбінат”, “Іллічівський зерновий порт” та “Одеський масложировий комбінат”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua