Трамп оголосив про плани замінити грін-карти на нові візи Build America Visa


Трамп оголосив про плани замінити грін-карти на нові візи Build America Visa

Президент США Дональд Трамп в четвер оголосив про плани серйозних реформ американської міграційної системи.

“Наші плани перетворять американську міграційну систему на гордість нашої нації і на предмет для заздрості сучасного світу”, – заявив президент, виступаючи перед Білим домом, передає Сегодня.

Читайте також: Трамп вирішив заборонити використання обладнання Huawei

За його словами, американська адміністрація має дві мети: по-перше, захистити кордони США і покласти край нелегальній імміграції; і по-друге, залучати в США найкращі кадри з числа іммігрантів.

“Найбільша зміна, яку ми зробимо, це збільшення частки висококваліфікованих мігрантів з 12% до 57%, і ми хотіли б зрозуміти, чи можемо ми ще збільшити це число. Це поставить нас в один ряд з іншими країнами і зробить конкурентоспроможними на світовому ринку”, – пояснив президент.

Трамп також оголосив про плани замінити грін-карти – посвідчення особи, що підтверджує наявність посвідки на проживання у людини, яка не є громадянином США, і дає можливість на працевлаштування – на нові візи Build America Visa. Президент підкреслив, що іммігранти, які бажають залишитися в США, повинні знати англійську мову і складати іспити.

“Пріоритет віддаватиметься працівникам з вищими зарплатами, з гарантією, що це ніколи не позначиться на зарплатах американців. Щоб зберегти достаток американських громадян, іммігранти повинні бути фінансово самостійними. Нарешті, щоб сприяти інтеграції, асиміляції і національній єдності, від майбутніх іммігрантів для в’їзду (в США – Ред.) будуть вимагати вивчати англійську мову і складати іспити з основ громадянства і права”, – заявив Трамп.

Водночас Трамп заявив, що нова система дозволить возз’єднати неповнолітніх іммігрантів з їхніми сім’ями, а також відсікати осіб, які мають “недобросовісні” домагання на отримання притулку в США.

Боротьба проти нелегальної імміграції була однією з ключових передвиборних обіцянок Трампа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua