Гройсман вимагає від Коболєва прискорити анбандлінг "Нафтогазу"


Гройсман вимагає від Коболєва прискорити анбандлінг "Нафтогазу"

Кабінет Міністрів вимагає від НАК “Нафтогаз України” ухвалити і реалізувати необхідні рішення, які дозволять завершити процес анбандлінгу державної компанії до кінця поточного року.

Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Координаційної ради з питань проведення реформ у паливно-енергетичному комплексі, повідомляє прес-служба уряду.

Читайте також: В Нафтогазі розповіли, як планують залучати кошти

Як зазначив Гройсман, анбандлінг необхідно провести за моделлю, ухваленою ще у липні 2016 року і заснованою на зобов’язаннях України перед Європейським енергетичним співтовариством. Ця модель не потребує внесення змін до законодавства.

“Одне з завдань, яке я поставив перед керівництвом НАК “Нафтогаз України” в липні 2016 року, а згодом і Наглядовою радою компанії, – повноцінно реалізувати ухвалені рішення щодо анбандлінгу, які дають можливість отримати сертифікованого оператора ГТС з повним виконанням зобов’язань по Третьому енергопакету”, – сказав Гройсман.

У той же час Гройсман констатував, що робота НАК “Нафтогаз України” по цьому питанню не була успішною.

“Багато було розмов і питань, але рішень, які були б прийняті в рамках виконання завдань уряду, “Нафтогаз України” так і не схвалив. Модель анбандлінгу OU – найбільш прийнятна і єдина, яка може бути реалізована до кінця 2019 року. Сьогодні вже травень. З липня 2016 року “Нафтогаз України” втратив багато часу щодо досягнення (поставлених тоді) цілей”, – додав Гройсман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua