Культову "Тарілку" на Либідській відреставрують за 836 тисяч доларів (проект)


Культову "Тарілку" на Либідській відреставрують за 836 тисяч доларів (проект)

15 травня в Києві відбулася презентація проекту реставрації відомого об’єкта Інституту науково-технічної експертизи та інформації, який в народі називають “Літаючою тарілкою”, повідомляє Kyivmaps.

За інформацією видання, відновленням культової “Тарілки” зайнявся її творець Флоріан Юр’єв. До нього приєднався відомий в столиці архітектор Слава Балбек, а також Олексій Биков і їх команда – всього 30 осіб.

Авторів проекту надихнула світова практика збереження таких об’єктів. У планах – передати майбутнім поколінням оновлену “Тарілку” і наштовхнути на відновлення інших пам’ятників, бо зараз більше півсотні об’єктів потребують реставрації.

Архітектори планують позбутися рекламних вивісок біля “Тарілки” і привести в порядок фасад. Далі розширити функціонал будівлі – облаштувати там open space з арт-простором, ресепшеном і кав’ярнею. Після цього архітектори запропонували зберегти і оновити зал для концертів завдяки розширенню сцени, екрана і демонтажу першого ряду, а також зробити зал для очікування.

Ще команда архітекторів планує привести в порядок територію біля будівлі і встановити особливу підсвітку.

За підрахунками, бюджет реставрації складе $836 тисяч, а в майбутньому проект стане прибутковим завдяки івентам, які там відбуватимуться.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua