АМКУ просять розслідувати концентрації Фірташа на ринку облгазів


АМКУ просять розслідувати концентрації Фірташа на ринку облгазів

Антимонопольний комітет отримав пропозицію розслідувати питання щодо дотримання конкурентного законодавства при зміні фактичних контролерів 19 облгазів, у чиї наглядові ради у 2016-му році увійшли люди олігарха Дмитра Фірташа.

Про це повідомило джерело «Наших грошей».

Йдеться про подання від 25 квітня, у якому викладені свідчення про бездозвільну концентрацію облгазів, фактично підконтрольних Фірташу. Крім того, йдеться про чотири облгази з групи російського олігарха Віктора Вексельберга – “Харківгаз”, “Харківміськгаз”, “Криворіжгаз” і “Дніпрогаз”.

Читайте також: Облгазам Фірташа загрожує повторна перевірка через нові донарахування газу

За даними видання, головою наглядових рад усіх чотирьох згаданих облгазів є Девiд Ентонi Ховард Браун, він же значиться головою наглядових рад інших облгазів, підконтрольних Фірташу .

У документі пропонується розглянути питання щодо ймовірного здійснення у 2016 році бездозвільних концентрацій 19-ти облгазів.

Читайте також: Суд знову відхилив позов АМКУ щодо змови на нафтових аукціонах

Зокрема, йдеться про “Сумигаз”, “Харківгаз”, “Харківміськгаз”, “Дніпрогаз”, “Дніпропетровськгаз”, “Запоріжгаз”, “Житомиргаз”, “Закарпатгаз”, “Хмельницькгаз”, “Чернігівгаз”, “Львівгаз”, “Криворіжгаз”, “Волиньгаз”, “Івано-Франківськгаз”, “Київоблгаз”, Чернівцігаз”, “Тисменицягаз”, “Рівнегаз”, “Миколаївгаз”.

Припускається, що концентрації відбулись в результаті зайняття одними і тими ж особами більше половини посад у наглядових органах товариств.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua