0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Суд знову відхилив позов АМКУ щодо змови на нафтових аукціонах


Суд знову відхилив позов АМКУ щодо змови на нафтових аукціонах

Колегія суддів Касаційного господарського суду в складі Верховного суду залишила без задоволення касаційний позов Антимонопольного комітету в справі про стягнення з ПАТ “Укртатнафта”, ПАТНПК-Галичина” і ще чотирьох компаній штрафів на загальну суму в 1,3 мільярда гривень за узгоджені дії на аукціонах із продажу нафти і газоконденсату в 2015 році.

Колегія дійшла висновку, що у ході розслідування АМКУ не вивчив фактори, що впливають на поведінку учасників торгів, такі як:

  • ціна на нафту і нафтопродукти станом на дату проведення торгів;
  • ціна на нафту і нафтопродукти на світовому ринку;
  • коливання ціни і нацвалюти.

Читайте також: На аукціон з продажу нафти Укрнафти знову ніхто не прийшов

Крім того, АМКУ не досліджував питання виробничої необхідності “НПК-Галичина” в сировині на момент проведення торгів, не вивчив обсяг закупівель і умов розрахунку.

Також, на думку колегії суддів, комітет не обґрунтував зв’язок між учасниками аукціонів.

“Касаційний позов АМКУ не підлягає задоволенню, а оскаржувані рішення та постанови попередніх судових інстанцій – без змін через відсутність доказів належних підстав для їх скасування”, – зазначено в тексті постанови суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування