Земля в Україні може коштувати від $3000 до $15 000 за гектар - експерт


Земля в Україні може коштувати від $3000 до $15 000 за гектар - експерт

Земля в Україні має коштувати від $3000 приблизно до $15 000 в залежності від регіону.

Про це заявив президент Української зернової асоціації Микола Горбачов в інтерв’ю Landlord.

За його словами, ринок землі в Україні обов’язково повинен бути сформований, і він має працювати на основі приватної власності на найцінніший актив країни. Також, на його думку, повинні бути ефективні приватні власники землі, між якими має бути повноцінна здорова конкуренція.

“Що саме мається на увазі під ефективним використанням – це отримання максимального прибутку за умови ефективного управління ресурсом. І для того, щоб зрозуміти, скільки ж може коштувати земля, потрібно мати чітку картину того, скільки саме прибутку здатна приносити земля в регіональному розрізі”, – пояснив Горбачов.

Зокрема, він зазначив, що земля, яка зрошується природним шляхом в Херсонській області, об’єктивно буде дорожчою від землі в Кіровоградській області, а ділянка в Житомирській області буде коштувати більше, ніж аналогічний масив у Луганській області.

“Справа тут і в природних умовах, і в затратах на виробництво, і в можливості культивувати різні культури. Тобто, так чи інакше, ми приходимо до прибутку, який можна отримати від землі”, – додав президент УЗА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua