"Тотальне перезавантаження": Гройсман анонсував зміни в податковій і митниці


"Тотальне перезавантаження": Гройсман анонсував зміни в податковій і митниці

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що реформа Державної фіскальної служби, перетворення її на сервісні, повністю перезавантажені органи – податкову і митницю – є однією з найбільш затребуваних і знакових змін для уряду і бізнесу в Україні.

“За останні роки уряду вдалося вирішити деякі з проблем, які роками турбували підприємців. У числі революційних змін – автоматичне відшкодування ПДВ, встановлення сканерів на митниці, спрощення касових операцій і використання електронного чека, істотні дерегуляційні кроки”, – зазначив Гройсман під час засідання Кабінету міністрів в середу, 15 травня.

Подальші перетворення, за його словами, вкрай необхідні. У цьому контексті прем’єр-міністр звернувся до судових органів з проханням розблокувати процес призначення глави митниці.

“Державні податкова і митна служби вимагають тотального перезавантаження – незважаючи на наявний опір. Хотів би отримати якісний результат від податкової та митної служб. Це не повинні бути служби, які “кошмарять” бізнес і стримують розвиток ділового середовища”, – зазначив Гройсман.

Під час засідання уряду своє бачення реформи також представив новопризначений глава податкової Сергій Верланов.

За його словами, ключові акценти – ризикоорієнтованість роботи служби, всебічне сприяння платникам податків і збільшення електронних послуг, демілітаризація підрозділів податкової, конкурсний підхід до формування кадрового складу служби, цілісність баз даних і їх мобільність для обміну інформацією з іншими службами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua