0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Офіси банків по всій Німеччині обшукали через відмивання грошей


Офіси банків по всій Німеччині обшукали через відмивання грошей

Співробітники правоохоронних органів ФРН провели обшуки в приміщеннях 11 німецьких банків у справі про ухилення від сплати податків, яка була порушена після публікації “Панамських документів”.

За даними Der Spiegel, операція пройшла по всій Німеччині, пише Сегодня.

В обшуках задіяні співробітники прокуратури Франкфурта-на-Майні, Федерального відомства з кримінальних справ та інших органів. Вони провели обшуки у восьми приватних квартирах, службових приміщеннях 11 банків, адвокатських бюро та компаніях, які управляють об’єктами нерухомості, в Ахені, Бад-Тельці, Бонні, Гамбурзі, Дюссельдорфі, Кельні, Франкфурті-на-Майні і на острові Зільт.

За даними слідства, під прицілом правоохоронних органів опинилися вісім осіб, які за допомогою однієї з колишніх “дочок” Deutsche Bank намагалися ухилитися від сплати податків у Німеччині. У фінустанові поки не прокоментували ситуацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування