Google анонсувала нову операційну систему на заміну Android


Google анонсувала нову операційну систему на заміну Android

Після декількох років чуток про те, що операційна система Fuchsia OS замінить собою Android, причому повністю і на всіх класах пристроїв, такі відомості були підтверджені офіційним джерелом.

В рамках конференції I/O 2019 США співробітник Google Хіроші Локхаймер повідомив про те, що у «зеленого робота» насправді немає жодного майбутнього, а щоб його замінити, зараз «пошуковий гігант» створює операційну систему майбутнього, яка виявиться кращою за стару у всіх відношеннях.

Було відзначено, що у Google багато внутрішніх проектів, над якими працюють тисячі співробітників по всьому світу, але проект Fuchsia OS є одним з найбільш перспективних. Пов’язано це з тим, що він являє собою «інвестиції в майбутнє».

На думку керівництва «пошукового гіганта», нова операційна система зможе об’єднати навколо себе безліч різних електронних пристроїв, в тому числі смартфони, планшети, ноутбуки, комп’ютери, телевізори, сервери і багато інших гаджетів, аж до транспортних засобів. З прицілом на це і створюється операційна система Fuchsia OS, яка вже існує в ранній альфа-версії.

Хоч Хіроші Локхаймер не один раз і підкреслював, що в рамках нової платформи Google в першу чергу вивчає і тестує нові технології, але при цьому немає жодних сумнівів в тому, що ця ОС замінить собою Android і Chrome OS, тобто дві ключові операційні системи від «пошукового гіганта».

Втім, є один великий нюанс. Справа в тому, що перші смартфони та інші гаджети на базі новітнього програмного забезпечення можуть почати випускатися лише в 2021 році.

Нова платформа побудована на базі ядра Mint, причому його створили з нуля, на відміну від ядра Linux, яке зараз використовується не тільки в «зеленому роботі», але ще і в настільній Chrome OS для ноутбуків. Залишилося тільки дочекатися релізу фінальної стабільної версії нової платформи, щоб її можна було повноцінно протестувати і оцінити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua