Райффайзен Банк Аваль – знову "Найактивніший банк-емітент" за програмою TFP


Київ. 14 травня. — Райффайзен Банк Аваль знову отримав від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) нагороду «Найактивніший банк-емітент в Україні» за результатами 2018 року, а також відзнаку «Найактивніший банк-емітент в 2018 році – Green Trade».

Ці відзнаки стали можливими завдяки випуску Райффайзен Банком Аваль найбільшої кількості операцій за запровадженою ЄБРР Програмою розвитку торгівлі (Trade Facilitation Programme, TFP) – у тому числі за програмою Green TFP, започаткованою в 2016 році.

Відзнаки були вручені Райффайзен Банку Аваль під час ювілейної 20-ої церемонії нагородження банків-партнерів у рамках річної зустрічі та бізнес-форуму ЄБРР, що відбулися на минулому тижні в Сараєво (Боснія та Герцеґовина).

«Нам справді є чим пишатися, — заначила Катерина Шульга, начальник управління торгового фінансування Райффайзен Банку Аваль, яка відвідала церемонію та отримала нагороди банку. — Чверть усіх «зелених» транзакцій, випущених за програмою TFP, було зроблено Райффайзен Банком Аваль. Дві з чотирьох нагород, отриманих банками групи Райффайзен Банк Інтернаціональ, – знову ж таки наші. До того ж, Райффайзен Банк Аваль – єдиний банк, що отримав на церемонії дві нагороди. Ми вдячні нашому багаторічному партнеру ЄБРР за його підтримку та плідну співпрацю з 2001 року. Сподіваємося, це партнерство дозволить нашому банку й надалі стимулювати економічний розвиток та зростання України».

Основні складові успішної діяльності Райффайзен Банку Аваль у торговому фінансуванні — індивідуальний підхід до потреб клієнтів, орієнтація на встановлення довготривалих та взаємовигідних відносин, висока компетентність у галузі торгового фінансування, документарних, гарантійних та факторингових операцій, а також наявність висококваліфікованих спеціалістів, сертифікованих Міжнародною торговою палатою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua