У Житомирі запустили SMS-оплату за проїзд у громадському транспорті


У Житомирі запустили SMS-оплату за проїзд у громадському транспорті

У комунальних автобусах, тролейбусах та трамваях Житомира впровадили послугу SMS-оплати за проїзд, яка доступна для користувачів мобільних операторів Київстар, lifecell та Vodafone.

Про це під час прес-конференції розповів заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.

«Наші топові мобільні оператори lifecell, Vodafone і Київстар одночасно запускають сервіс SMS-оплати за одним коротким номером. Незалежно від того, яким оператором користується людина, вона зможе за тим самим принципом здійснити оплату вартості проїзду в нашому комунальному транспорті – трамваях, тролейбусах і автобусах», – підкреслив Ткачук.

Житомир став четвертим містом в Україні після Вінниці, Івано-Франківська та Львова, де запроваджена SMS-оплата у громадському транспорті.

Як зауважив директор по роботі з державними підприємствами оператора «Київстар» Костянтин Вечір, у Львові та Івано-Франківську цією послугою щодня користуються понад 2000 абонентів.

«Сервіс дуже простий. У громадському транспорті розміщені інформаційні листівки з інструкціями, як ним користуватися. Для оплати проїзду пасажирам достатньо на короткий номер 877 відправити SMS-повідомлення з номером маршруту, після чого він отримує підтвердження про оплату та перевірочний код», – додав Вечір.

При цьому, SMS-повідомлення безкоштовні. Гроші з рахунку абонента зніматимуться лише за оплату проїзду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua