Два світових лідери у сфері мобільних пристроїв уклали угоду щодо 5G


Два світових лідери у сфері мобільних пристроїв уклали угоду щодо 5G

Компанія Qualcomm Incorporated (NASDAQ: QCOM), яка першою підключила телефон до інтернету, та компанія HMD Global Oy, виробник мобільних пристроїв марки Nokia, підписали всесвітній патентно-ліцензійний договір щодо багаторежимних пристроїв 5G-зв’язку.

Про це повідомили в представництві HMD Global Oy в Україні.

“Сьогодні Qualcomm Incorporated (NASDAQ: QCOM) і HMD Global Oy анонсували укладення всесвітньої угоди щодо одно- і багаторежимних пристроїв, що виробляються і продаються HMD Global під брендом Nokia. Відповідно до його умов, Qualcomm надає HMD Global патентні ліцензії на розробку, виробництво і продаж брендованих одно- і багаторежимних пристроїв 3G-, 4G- і 5G-зв’язку”, – зазначається в повідомленні.

На думку представників двох компаній, таке співробітництво стане технологічним проривом щодо багаторежимних 3G-, 4G- і 5G-пристроїв.

“Компанія Qualcomm рада укласти цей ліцензійний договір у відношенні багаторежимних 3G-, 4G- і 5G-пристроїв з HMD Global — він став новою віхою в нашому технологічному партнерстві. Qualcomm очолює поширення 5G, і ми пишаємося тим, що відкриваємо доступ до передових технологій 3G-, 4G- і 5G-зв’язку для провідних виробників, таких як HMD Global, і допомагаємо їм у створенні висококласної продукції для користувачів по всьому світу”, – сказав виконавчий віце-президент Qualcomm і президент його ліцензійного підрозділу Qualcomm Technology Licensing Алекс Роджерс.

“Працюючи з Qualcomm, ми отримуємо можливість вивести передові технології та виконувати обіцянку, яку дали споживачам. Ми пообіцяли робити смартфони, які з часом ставали б тільки краще”, – заявив генеральний директор HMD Global Флоріан Зайхе.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua