Panasonic і Toyota організують спільне підприємство для створення «міст майбутнього»


Panasonic і Toyota організують спільне підприємство для створення «міст майбутнього»

Японські компанії Panasonic і Toyota Motor домовилися про створення спільного підприємства Prime Life Technologies Corporation.

Підприємство зі штаб-квартирою в Токіо зосередиться на технологіях для «міст майбутнього».

Точніше кажучи, нова компанія «об’єднає досвід і технології Panasonic в сфер побутової техніки та електроніки, енергетики та IoT зі знаннями і передовими розробками Toyota в сфері мобільності».

В рамках співпраці Panasonic і Toyota планують побудувати близько 17 000 індивідуальних житлових будинків і зайняти лідируючі позиції в галузі. Передумовою до створення спільного підприємства названі прийдешні зміни в сфері житлового будівництва.

Очікується, що вже в найближчі роки активне поширення інтернету речей і загальний розвиток технологій змінять самі поняття «будинок» і «місто». Від місця або розташування, що виступало раніше ключовою характеристикою місця проживання, фокус зміщується до інфраструктури і її можливостей задовольняти повсякденні потреби жителів. Не менш важливим фактором є еволюція поняття «мобільності» в рамках концепцій CASE (підключений, автономний, електричний транспорт, що використовується спільно) і MaaS («Мобільність як послуга»). Йдеться про надання різних послуг, побудованих на інтеграції інформаційних технологій і транспортних засобів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua