Мінінфраструктури буде підтримувати авіакомпанії, котрі облітатимуть Росію


Мінінфраструктури буде підтримувати авіакомпанії, котрі облітатимуть Росію

Міністерство інфраструктури шукає недискримінаційний механізм держпідтримки українських авіакомпаній, які змушені облітати територію Росії при здійсненні рейсів на східних напрямках.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Читайте також: Wizz Air відкриє дочку в Україні – Омелян

“Тут проблема не тільки в позиції України, а й в міжнародній позиції. Якщо це рішення і цей механізм буде введений, він повинен бути недискримінаційним”, – розповідає Омелян.

“Ми працюємо в системі європейської авіаційної індустрії, тому повинні дотримуватися їх правил. Якщо вдасться розробити такий механізм з урахуванням і внутрішнього, і зовнішнього чинників, міністерство буде готове його підтримати”, – підкреслив міністр.

Він зазначив, що українські авіакомпанії при польотах на схід дійсно знаходяться в набагато більш невигідній позиції, ніж іноземні, оскільки є додаткова витрата часу і пального.

“Ми намагаємося знайти якесь рішення, але поки чіткого механізму немає. Хоча це питання порушувалося з боку українських авіакомпаній”, – заявив Омелян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua