Гройсман оцінив зустріч із Зеленським


Гройсман оцінив зустріч із Зеленським

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман в інтерв’ю, опублікованому в понеділок, 13 травня, розповів про враження від зустрічі з новообраним президентом Володимиром Зеленським.

Так, на запитання, чи після недавньої зустрічі знайдено концептуально спільну мову із Зеленським, Гройсман відповів: “Це була така ознайомча зустріч. У мене вона залишила абсолютно нормальні враження. А далі ми подивимося, як буде розвиватися подальша взаємодія”.

Крім того, він зазначив, що після інавгурації всі гілки влади повинні співпрацювати, оскільки протистояння може гальмувати розвиток держави.

“Я вважаю, що всі гілки влади повинні мати конструктивну взаємодію. Не може будь-яка політична доцільність домінувати над інтересами держави, це моя принципова позиція. Я думаю, що потрібно дати всім гілкам влади повністю реалізувати свої повноваження”, – заявив Гройсман.

“Взаємодія – це здоровий стан, а протистояння і взаємна боротьба – це не добре для самої держави, тому що може гальмувати багато процесів. Тобто всі розумні ідеї, з якими б гілки влади не виходили, я завжди сприймав і підтримував”, – додав він.

Гройсман відвідав офіс Зеленського 24 квітня. У штабі останнього раніше повідомили, що на зустрічі не обговорювали робочих моментів або політики.

Перед цим Гройсман заявив, що готовий співпрацювати з Зеленським після його інавгурації за умови відсутності ідеологічних розбіжностей. Тим же відповів майбутній президент.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua