Анбандлінг "Нафтогазу" має завершитись до кінця року - Гройсман


Анбандлінг "Нафтогазу" має завершитись до кінця року - Гройсман

НАК “Нафтогаз України” має всі можливості для завершення анбандлінгу як умови залучення іноземного партнера до управління газотранспортною системою України до 1 січня 2020 року, і відповідальність за це несе голова правління НАК Андрій Коболєв – заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Це можливо, якщо цим професійно займатися”, – сказав Гройсман.

За його словами, що стосується подальшої діяльності газотранспортної системи, анбандлінгу і видобутку газу – це персональна відповідальність НАК “Нафтогаз України” і голови правління Коболєва. “Він має сьогодні мандат, щоб ефективно провести всю цю роботу, збільшити видобуток газу, забезпечити функціонування спільно з міжнародними партнерами газотранспортної системи”, – сказав Гройсман.

Читайте також: Єврокомісія висунула пропозицію про умови транзиту газу після 2019 року

Прем’єр-міністр зауважив, що всі необхідні урядові акти були ухвалені ще в 2016 році.

Коментуючи новий раунд тристоронніх переговорів, про необхідність якнайшвидшого проведення якого заявив днями віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович, прем’єр зазначив, що українську делегацію на них як і раніше очолює міністр закордонних справ, якому такі повноваження дав уряд.

Довідка Finance.ua:

  • Анбандлінг – це відокремлення один від одного підприємств, які займаються транспортуванням природного газу(Оператора ГТС) від тих, які займаються видобутком і постачанням природного газу та електричної енергії.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua