Єврокомісія висунула пропозицію про умови транзиту газу після 2019 року


Єврокомісія висунула пропозицію про умови транзиту газу після 2019 року

Єврокомісія висунула пропозицію НАК “Нафтогаз України” і російському “Газпрому” про умови транзиту газу після 2019 року.

Про це заявив віце-президент Єврокомісії Шефчович після завершення тристоронніх газових переговорів Україна-ЄС-Росія в Брюсселі.

Читайте також: Нафтогаз: Україна може виграти у Газпрому позов на 12 млрд доларів

“Наприкінці зустрічі я висунув сторонам пропозицію, яка передбачає три основні параметри майбутньої угоди: тривалість, обсяг та мита. Але вона також передбачає такі важливі параметри, як інвестиції, законодавчі та технічні вимоги. Не вдаючись в деталі з тим, щоб забезпечити успішний результат, я переконаний, що це чесна пропозиція, що грунтується на нашому глибокому аналізі і довгих експертних переговорах”, – сказав він.

“Я б хотів скликати наступну міністерську зустріч у травні цього року. Ми запропонували сторонам продовжити дискусії на рівні старших експертів”, – додав Шефчович.

Голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв заявив, що пропозиція Шефчовича – “це певна точка відліку, яку ми точно будемо розглядати”.

“Ми вперше її почули, вперше її отримали. Сподіваюся, в найближчі два місяці у нас буде достатньо часу, щоб її обговорити. Ця пропозиція щодо майбутніх обсягів і термінів контракту після 2019 року. Деталі пропозиції поки що коментувати не хочу”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua