Лос-Анджелес хоче відмовитися від автомобілів з ДВЗ до 2050 року


Лос-Анджелес хоче відмовитися від автомобілів з ДВЗ до 2050 року

Мер Лос-Анджелеса Ерік Гарсетті оголосив амбітний «зелений» план, покликаний привести до повної відмови від транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння.

Амбіційний план Гарсетті полягає в тому, щоб до 2025 року 25% усіх міських транспортних засобів були повністю електричними, до 2035 року цей показник повинен зрости до 80%, а до 2050 всі 100% транспортних засобів «Міста Ангелів» будуть з нульовим рівнем викидів.

Але ставка на електромобілі не єдине, що є в стратегії розвитку, яка передбачає, що всі шкільні автобуси будуть електричними до 2028 року, а всі інші міські транспортні засоби, включаючи рейсові автобуси та збиральну техніку, будуть мати нульовий рівень викидів у 2034 році.

План також передбачає будівництво 20 майданчиків швидкої зарядки по всьому місту, а до 2028 року 100% міського парку таксі Лос-Анджелеса буде переведено на електричні автомобілі.

Нарешті, нові екологічні будівельні норми вимагають, щоб всі нові будівлі в місті були «чистими і з нульовим рівнем викидів», а всі будівельні фірми використовували технології з нульовим рівнем викидів до 2050 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua