Друзі в плюсі! Альфа-Банк Україна дарує 200 грн в програмі "Запроси друга"


Друзі в плюсі! Альфа-Банк Україна дарує 200 грн в програмі "Запроси друга"

Альфа-Банк Україна запустив реферальну програму для діючих клієнтів та їхніх. Її умови надзвичайно прості: запросіть друга оформити супервигідну кредитку картку «Максимум» з кешбеком до 20%. Якщо друг прийме ваше запрошення, Альфа-Банк Україна подарує і вам, і йому по 200 грн на рахунок. І так за кожне успішне запрошення!

Як стати учасником програми і заробити?

1. Зайдіть в мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine. Скачати/оновити тут

Після поновлення в основному меню з’явився розділ «Запросити друга». У ньому знаходиться опис програми і кнопка «Поділитися посиланням».

2. Згенеруйте ваше персональне посилання.

Натисніть кнопку «Поділитися посиланням», після чого оберіть кому з друзів ви хочете відправити запрошення на оформлення кредитки «Максимум». Для зручності посилання можна вислати в SMS-повідомленні, популярних месенджерах або по e-mail.

3. Дочекайтеся позитивної відповіді від друга.

Отримавши ваше повідомлення, другу потрібно пройти за посиланням і заповнити коротку анкету для оформлення кредитної картки.

4. Отримайте на рахунок 200 грн.

Як тільки друг отримає картку і зробить першу покупку на суму від 50 грн, на ваш та його рахунку буде зараховано по 200 гривень.

5. Запросіть більше друзів.

Посилання, яке генерує програма, є багаторазовим. Ви можете запросити необмежену кількість друзів і заробити 200, 400, 1000 і більше гривень просто завдяки тому, що є клієнтом Альфа-Банку Україна.

Якщо ви не є клієнтом Альфа-Банку Україна, просто замовте кредитую карту «Максимум» за посиланням , оцініть її переваги і запрошуйте друзів!

Правила програми

Кредитні картки на вигідних умовах

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua