У Шанхаї 2 тисячі автобусів їздять на паливі з кулінарного жиру


У Шанхаї 2 тисячі автобусів їздять на паливі з кулінарного жиру

У Шанхаї понад 2 тисячі автобусів перевели на виготовлене з кулінарного жиру біодизельне паливо. Ефективну утилізацію харчових відходів організувала автобусна компанія Shanghai Jiushi в рамках відповідної міської програми.

У 2019 році для дизельних і гібридно-електричних автобусів, які зараз курсують у Китаї, знадобиться близько 22 тонн біодизельного палива B5, яке на 5% складається з біодизеля, який був отриманий з використаної олії – відходів закладів громадського харчування, і на 95% – з нафтового дизельного палива.

Читайте також: На будівництво мосту через Дніпро Китай виділить $340 млн

Як зазначають китайські експерти, біодизель B5 може скоротити викиди забруднюючих речовин у повітря при його спалюванні більш, ніж на 10%, а ефективність очищення оксиду азоту може досягати 80%.

“Застосування біодизелю не тільки знизить загрозу для навколишнього середовища, але також допоможе перетворити кухонний жир у паливний ресурс, – говорить заступник генерального директора компанії Sinopec Marketing Shanghai Company Чи Ян. – Виробництво біодизелю також захистить споживачів від використання недобросовісними рестораторами відпрацьованої олії при готуванні”.

Читайте також: Названо «найзеленіші» столиці

Шанхай щорічно виробляє понад 30 тис. тонн відпрацьованого кухонного жиру, переробивши який можна отримати близько 600 тонн біодизелю марки B5.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua